Tartu Linnamuuseum
Arendusjuht/direktori kohusetäitja Marge Rennit marge.rennit@katarina.ee +372 746 1900
Administraator Tanel Karja tanel.karja@katarina.ee +372 746 1911
Ekspositsiooniosakonna juhataja Silja Paris silja.paris@katarina.ee +372 746 1902
Peavarahoidja Kaie Jeeser kaie.jeeser@katarina.ee +372 746 1904
Teadur-koguhoidja (ajalooline kogu) Aime Kärner aime.karner@katarina.ee +372 746 1905
Teadur-koguhoidja (fotokogu) Eevi Kärdla eevi.kardla@katarina.ee +372 746 1907
Arheoloogiaosakonna juhataja Arvi Haak arvi.haak@katarina.ee +372 746 1913
Teadur-koguhoidja (arheoloogiakogu) Elis Tiidu elis.tiidu@katarina.ee +372 746 1914
Kogude spetsialist (arhiivmaterjalide kogu) Tenno Teidearu tenno.teidearu@katarina.ee +372 7461912
Haridusprogrammide kuraator Nele Dresen nele.dresen@katarina.ee +372 746 1906
Turundus -ja kommunikatsioonijuht Laura Maide laura.maide@katarina.ee +372 746 1919
Konservaator Sirje Härmas sirje.harmas@katarina.ee +372 746 1903
Majandusjuhataja Kaimo Ader kaimo.ader@katarina.ee +372 746 1908
Spetsialist-juhiabi Kaidi Kilter kaidi.kilter@katarina.ee +372 746 1907
Järelevaataja Maaja Saimre +372 746 1911
Ekspositsiooni tehnik Joonas Õunapuu joonas.ounapuu@katarina.ee +372 746 1906
Laulupeomuuseum
Giid-ürituste korraldaja Katrin Välja katrin.valja@katarina.ee +372 746 1021
Kuraator Kristiina Tael kristiina.tael@katarina.ee +372 746 1021
Administraator Liivia Suurväli liivia.suurvali@katarina.ee +372 746 1020
KGB kongide muuseum
Kuraator Silver Kaldma silver.kaldma@katarina.ee +372 5648 9813 / +372 746 1914
Järelevaataja Gerli Põder gerli.poder@katarina.ee +372 746 1717
19. sajandi linnakodaniku muuseum
Kuraator Kristi Musteikis kristi.musteikis@katarina.ee +372 5564 2066
Järelevaataja Karitas Uus karitas.uus@katarina.ee +372 736 1545
Oskar Lutsu majamuuseum
Kuraator Meeli Väljaots meeli.valjaots@katarina.ee +372 746 1030 (muuseum)
+372 746 1900 (kontor)
Järelevaatajad Avo ja Liivi Rosenvald liivi.rosenvald@katarina.ee +372 746 1030