taust

Info ja broneerimine

+372 746 1911
info@muuseum.tartu.ee

Aadress

Narva mnt 23
51009, Tartu

Ametlikud rekvisiidid

Aadress: Narva mnt 23, 51009, Tartu
E-post: info@muuseum.tartu.ee
Registrikood: 75006635

Tartu Linnaajaloo Muuseumid
Tartu Linnaajaloo Muuseumide direktor Sirje Karis sirje.karis@muuseum.tartu.ee +372 746 1901
Tartu Linnaajaloo Muuseumide juhiabi Christine Karlson christine.karlson@muuseum.tartu.ee +372 746 1907
Tartu Linnaajaloo Muuseumide arendusjuht Marge Rennit marge.rennit@muuseum.tartu.ee +372 746 1900
Tartu Linnaajaloo Muuseumide turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Kert Kask kert.kask@muuseum.tartu.ee +372 5664 4382
Tartu Linnaajaloo Muuseumide peavarahoidja Kaie Jeeser kaie.jeeser@muuseum.tartu.ee +372 746 1904
Teadur-koguhoidja (ajalooline kogu) Aime Kärner aime.karner@muuseum.tartu.ee +372 746 1905
Teadur-koguhoidja (fotokogu) Eevi Kärdla eevi.kardla@muuseum.tartu.ee +372 746 1915
Teadur-koguhoidja (arhiivkogu) Madle Uibo madle.uibo@muuseum.tartu.ee +372 746 1912
Konservaator Sirje Härmas sirje.harmas@muuseum.tartu.ee +372 746 1903
Arheoloogiaosakonna juhataja Arvi Haak arvi.haak@muuseum.tartu.ee +372 746 1913
Teadur-koguhoidja (arheoloogiakogu) Elis Tiidu elis.tiidu@muuseum.tartu.ee +372 746 1913
Majandusjuhataja Kaimo Ader kaimo.ader@muuseum.tartu.ee +372 746 1908
Ekspositsiooni tehnik Joonas Õunapuu joonas.ounapuu@muuseum.tartu.ee +372 746 1910
Tartu linnamuuseum
Ekspositsiooniosakonna juhataja Nele Dresen nele.dresen@muuseum.tartu.ee +372 746 1902
Haridusprogrammide kuraator Ants Siim ants.siim@muuseum.tartu.ee +372 746 1906
Haridusprogrammide kuraator Anna Venchakova anna.venchakova@muuseum.tartu.ee +372 746 1906
Administraator Tanel Karja tanel.karja@muuseum.tartu.ee +372 746 1911
Järelevaataja Maaja Saimre info@muuseum.tartu.ee +372 746 1911
KGB kongide muuseum
Kuraator Martin Jaigma martin.jaigma@muuseum.tartu.ee +372 746 1914
Järelevaataja Gerli Põder gerli.poder@muuseum.tartu.ee +372 746 1717
Laulupeomuuseum
Kuraator Triinu Suumann triinu.suumann@muuseum.tartu.ee +372 746 1021
Giid-ürituste korraldaja Katrin Välja katrin.valja@muuseum.tartu.ee +372 746 1021
Administraator Liivia Suurväli liivia.suurvali@muuseum.tartu.ee +372 746 1020
Oskar Lutsu majamuuseum
Kuraator Meeli Väljaots meeli.valjaots@muuseum.tartu.ee +372 746 1030 (muuseum)
+372 746 1900 (kontor)
Järelevaatajad Avo ja Liivi Rosenvald liivi.rosenvald@muuseum.tartu.ee +372 746 1030
19. sajandi Tartu linnakodaniku muuseum
Kuraator Kristi Musteikis kristi.musteikis@muuseum.tartu.ee +372 5564 2066
Järelevaataja Karitas Uus karitas.uus@muuseum.tartu.ee +372 736 1545