Tartu ja Tartumaa koolinoorte mälumängu karikasarja IV etapp

with Kommentaare pole

Tartu ja Tartumaa koolinoorte mälumängu 2019/2020 karikasarja IV etapp toimub online-mälumänguna 15. mail, mille järel selguvad hooaja edukamad.

Küsimuste lingi saadame reedel kl 15.00 eelregistreerunutele (st võistkondade kaptenitele) e-mailidele – nagu eelmiselgi korral.
Võistkonna IV etapile registreerimiseks andke endast teada aadressil ants.siim@katarina.ee.

Palun seekord teatada ka oma võistkonna koosseis (hooaja kokkuvõtete tegemiseks oleks hea teada) ja märkige juurde ka kool, kust võistkond tuleb. Hooaja kokkuvõttes tublimatele on ette nähtud korralikud auhinnad, mida on võimalik kätte saada alates 20. maist Tartu Linnamuuseumi kassast.

Kordame süsteemi taas üle. Iga võistkonna liikmed peaksid reedel kl 14.55 paiku kogunema kodudes oma arvutite taha ning alustama omavahel videokõnega ning üks võistkonna liige (“kapten”) peab avama e-maili teel saadud küsimuste lingi ning oma ekraani ka teistele liikmetele jagama (selleks võib kasutada võistkonnale sobivaid videokõne lahendusi, nt Zoom või Google Hangouts, sarnast võimalust pakub ka järgnev lehekülg: https://jitsi.org/jitsi-meet/). Küsimusi on kokku 35, need tulevad vastamisele ükshaaval ja on ajalimiidiga. IV etapi ja terve hooaja tulemused teatame hiljemalt mälumängu järgmisel päeval, st 16. mail.

Küsimused on seinast seina. Kestus umbes 75 minutit. Eraldi arvestus on 6.–9. klassidele ja 10.–12. klassidele. Mäng on endiselt mõeldud kuni neljaliikmelistele võistkondadele. Eeldame osalejatelt ausust ning lubatud on ainult enda peas leiduvate teadmiste kasutamine, nutiseadmete või võistkonnaväliste sõprade abi kasutamine on keelatud. Ebaausate võtetega saavutatud hea koht ei tohiks kellelegi head tunnet tekitada, seega võiks austada ausa mängu reegleid.

Tartu ja Tartumaa koolinoorte mälumängu karikasarja korraldavad Tartu Linnamuuseum ja Eesti Mõttespordi Selts. Mälumängu läbiviimist toetab Eesti Mälu Instituut.