Tammelinna kodukohvikute päeval avab uksed Tagala kohvik

with Kommentaare pole

Pühapäeval, 5. augustil võtab Oskar Lutsu majamuuseum osa Tammelinna kodukohvikute päevast. Kolmandat korda avab uksed Tagala kohvik juba tuttavaks saanud Oskar Lutsu majamuuseumis. 

Seekord pakume külalistele ohutut kogemust meie seltsis, nimelt on meil pakkuda täiesti ohutu ohtlik rada nii suurtele kui väikestele. Võimalik kuulata ka paar “loengut” kriisivarudest ja teha tutvust Naiskodukaitse äpiga “Ole valmis”. Sel aastal on kohvikusse oodatud ka laste kaisuloomad. Päästekoer Nublu koos Naiskodukaitse meedikutega kontrollivad kaisukate tervist ning annavad vajadusel abi.

Kõhutäiteks pakume maitsvaid suupisteid naiskodukaitsjate väliköögi retseptide hulgast, mis teeks ka Teele uhkeks ja paneks Tõnissonil suu vett jooksma.

Iga kohvikukülastaja tehtud ostult läheb 10% heategevuseks. Sellel aastal toetame Vähiravifondi “Kingitud elu”.

Sarnaselt eelmisele aastale on võimalik külastada tasuta ka Oskar Lutsu majamuuseumi.

Neljajalgsed sõbrad on samuti oodatud kohvikusse.

Autoga tulijad saavad jätta oma raudsed ratsud Konsumi parklasse.

III Tammelinna kodukohvikutepäev toimub tänavu 5. augustil kella 11:00 – 17:00 üle terve Tammelinna! Kodukohvikute päeva idee on avada Tammelinna koduaedades erineva stiiliga kohvikud, mis on avatud kõigile, kellele meeldib proovida uusi maitseid ja koos pere ning sõpradega mõnusasti koos aega veeta.

Tammelinna kodukohvikutepäev toimub koostöös Tartu linna toidu- ja veinifestivaliga.

 

Lisainfo:

Henry Narits (Tammelinna Selts)
53300980
tammelinna.selts@gmail.com

Triin Fedotova
triin.fedotova@gmail.com
56351078