Sõbrapäeva jazziõhtu

with Kommentaare pole

Tartu Linnamuuseumi kutsub kõiki jazzisõpru 14. veeburaril kell 18 Kristiina Pässi ja Kaisa Kuslapuu kontserdile.

Kristiina on Valgamaa metsade ja allikate vahel sirgunud muusik, kes otsib oma hääle rikkalike kõlavärvide ja julge improvisatsiooniga tasakaalu jazzmuusika ja loomulike loodushelide vahel. Tema muusikutee algas lapsepõlve salajaste metsakontsertidega, mille akustiline maagia ka vaikust kuulama ja hindama õpetas. Nii ongi Kristiina muusika õhuline ja pakatab emotsionaalsest pingest, kuid annab oma lugudes alati lootust uuele algusele.
Oma kooliteed lauljana alustas Kristiina Tõrva Laulustuudios. 2014. aastal lõpetas ta H. Elleri nim. Tartu Muusikakooli pop-jazz laulu erialal ja praegu õpib ta Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia muusikaosakonnas rütmimuusikat.

Kagu-Eestist pärit Kaisa armastab end ümbritseda loominguliste ülesannetega. Olgu selleks siis mõni uus pala, laulutekst või ansambliseade – muusikaga töötamine tekitab tervisliku hasardi.
Võru Muusikakoolis klaverit ja torupilli õppides moodustas ta esimesed ansamblid ning naudib koosmusitseerimist siiani. Mänguruumi jagamine õpetab talle hästi hetkes püsimist. Kaisa lõpetas 2016. aastal H. Elleri nim. Tartu Muusikakooli oreli erialal.

Pilet 4 € (müük toimub kohapeal sularahas).