Õpitubadesse “Tantsuhommik” ja “Lauluhommik” saab taas registreeruda

with Kommentaare pole

Tartu Laulupeomuuseumi õpitubadesse “Tantsuhommik” ja “Lauluhommik” saab taas registreeruda, sest saadaval on uued vabad ajad.

Õpituba “Lauluhommik” toimub kolmapäeval, 6. märtsil kell 10, 11 ja 12.

Õpituba “Tantsuhommik” toimub neljapäeval, 7. ja 14. märtsil kell 10, 11 ja 12.

Mõlemad õpitoad kuuluvad ürituste „I Üldlaulupidu 150. 1869 – 2019” sarja ning on mõeldud 4-8 aastastele lastele. Õpitoad kestavad 60 minutit ning maksumus on 3€/õpilane (õpetajad/saatjad tasuta).

 “Lauluhommik” on õpituba, mis pakub väikese laulupeo elamust, et anda lastele muusikainnustust ja tähistada laulupidude juubelihooaja algust. Muuseumiõpetaja Katrin Välja ja lauluõpetaja Külliki Levin viivad lastega läbi õpitoa, mis kestab 60 minutit. Kõige tähtsam on aga rõõm koostööst ja emakeeles laulmisest.

“Tantsuhommik” on õpituba, kus õpitakse üheskoos lihtsamaid pärimus- ja rahvatantse. Kuidas sünnib tantsumuster ja mis on tuntumad lastetantsud? Lisaks õppimisele ja koostööle on tunnis kõige olulisem tantsurõõmu avastamine. Õpitoa viivad läbi Meelika Kaarna (rahvatantsuõpetaja) ja Katrin Välja (muuseumiõpetaja). Õpituppa palume võimalusel tulla rahva- või rahvuslikes riietes! Vajalikud on vahetusjalatsid.

Õpitubadest saab osa võtta vaid eelregistreerimisega.

Eelregistreerimine:
katrin.valja@katarina.ee, 7461021

Täpsemalt on kõigi Laulupeomuuseumi õpitubade kohta juttu siin.