Muuseumiöö Tartu Linnamuuseumis

with Kommentaare pole

Kõik huvilised on Muuseumiööl, 20. mail oodatud Tartu Linnamuuseumisse!

Programm:
17.00 teemaõhtu „Tartu turundamine – kellele ja miks?”. Mis peitub sõnapaari „Tartu turundamine” taga? Kes on need inimesed, kes Tartut turundavad ning kuidas nad seda teevad? Miks on vaja Tartut turundada? Nendel ja teistel teemadel räägivad Tartu linna turundusjuht Helen Kalberg, Teaduskeskus AHHAA juhatuse liige Pilvi Kolk ja Tartu Ülikooli turunduse peaspetsialist Teele Arak.
19.30–20.30 mälumäng „Öös on küsimusi”. Seekordne mälumäng ammutab oma küsimusi 19. aprillil avatavast uuest ajutisest näitusest „Olev Prints ja Jaani kiriku kadunud värvid” ning selleaastasest Muuseumiöö teemast „Öös on mänge”. Võistlema on oodatud 3-liikmelised võistkonnad. Eelregistreerimine raunoalliksaar@gmail.com
18.30-19.30 giidituur ajutisel näitusel „Olev Prints ja Jaani kiriku kadunud värvid”
22.00 muuseum sulgeb uksed.

Kogu Muuseumiöö vältel saab osaleda otsimismängus, lastele on avatud meisterdamisnurk ning uudistada saab uut ajutist näitust „Olev Prints ja Jaani kiriku kadunud värvid”.

Nälga aitab peletada Tüse Tort ja Krõnksus Kringli pop-up kohvik. Kohvikust saab osta kuulsate tartlaste nimelisi maiuseid – valikus on nii Treffneri tort kui ka Katarina ning Lutsu kook. Loomulikult ei puudu ka tee/kohv ning mahl. Kohvik on avatud kell 18-22. Maksta saab sularahas.