taust

Info ja broneerimine

+372 746 1911
info@katarina.ee

Aadress

Narva mnt 23
51009, Tartu

Ametlikud rekvisiidid

Aadress: Narva mnt 23, 51009, Tartu
E-post: info@katarina.ee
Registrikood: 75006635
KMKR: EE101354551

Tartu Linnamuuseum
Direktor Sirje Karis sirje.karis@katarina.ee +372 746 1901
Spetsialist-juhiabi Christine Karlson christine.karlson@katarina.ee +372 746 1907
Arendusjuht Marge Rennit marge.rennit@katarina.ee +372 746 1900
Ekspositsiooniosakonna juhataja Nele Dresen nele.dresen@katarina.ee +372 746 1902
Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Kert Kask kert.kask@katarina.ee +372 5664 4382
Haridusprogrammide kuraator Ants Siim ants.siim@katarina.ee +372 746 1906
Peavarahoidja Kaie Jeeser kaie.jeeser@katarina.ee +372 746 1904
Teadur-koguhoidja (ajalooline kogu) Aime Kärner aime.karner@katarina.ee +372 746 1905
Teadur-koguhoidja (fotokogu) Eevi Kärdla eevi.kardla@katarina.ee +372 746 1915
Arheoloogiaosakonna juhataja Arvi Haak arvi.haak@katarina.ee +372 746 1913
Teadur-koguhoidja (arheoloogiakogu) Elis Tiidu elis.tiidu@katarina.ee +372 746 1914
Teadur-koguhoidja (arhiivkogu) Madle Uibo madle.uibo@katarina.ee +372 746 1912
Konservaator Sirje Härmas sirje.harmas@katarina.ee +372 746 1903
Majandusjuhataja Kaimo Ader kaimo.ader@katarina.ee +372 746 1908
Administraator Tanel Karja tanel.karja@katarina.ee +372 746 1911
Järelevaataja Maaja Saimre info@katarina.ee +372 746 1911
Ekspositsiooni tehnik Joonas Õunapuu joonas.ounapuu@katarina.ee +372 746 1906
KGB kongide muuseum
Kuraator Silver Kaldma silver.kaldma@katarina.ee +372 5648 9813 / +372 746 1914
Järelevaataja Gerli Põder gerli.poder@katarina.ee +372 746 1717
Tartu Laulupeomuuseum
Administraator Liivia Suurväli liivia.suurvali@katarina.ee +372 746 1020
Giid-ürituste korraldaja Katrin Välja katrin.valja@katarina.ee +372 746 1021
Kuraator Kristiina Tael kristiina.tael@katarina.ee +372 746 1021
Oskar Lutsu majamuuseum
Kuraator Meeli Väljaots meeli.valjaots@katarina.ee +372 746 1030 (muuseum)
+372 746 1900 (kontor)
Järelevaatajad Avo ja Liivi Rosenvald liivi.rosenvald@katarina.ee +372 746 1030
19. sajandi Tartu linnakodaniku muuseum
Kuraator Kristi Musteikis kristi.musteikis@katarina.ee +372 5564 2066
Järelevaataja Karitas Uus karitas.uus@katarina.ee +372 736 1545