Jalgrattaorienteerumine: Tartu uued ja vanad teatrid

with Kommentaare pole

Kutsume aktiivseid tartlasi kuni viieliikmelistele seltskondadele mõeldud võistluslikule jalgrattaorienteerumisele erinevatesse paikadesse, kus vanasti paiknesid Tartu kultuurielus tähelepanuväärsed teatrid. Mõnes kohas tegutseb teater tänapäevani.

Registreerunud võistkonnad saavad startida 10. juunil ajavahemikus kl 16–17 Tartu linnamuuseumi õuelt. Linnamuuseumi kassast saab osalustasu tasumisel küsimustelehed teatrite ajaloo lühikokkuvõtetega ja kaardi. Küsimustelehele paneme kirja stardiaja. Jalgrattaorienteerumine kestab umbes kaks tundi. Võrdsete punktide korral arvestame ka kiirust.

Osalustasu on 10 eurot võistkonna kohta ning vajalik on eelregistreerimine. Selleks andke oma võistkonnast teada meiliaadressile ants.siim@katarina.ee.

Orienteerumisretk on osa Tartu linnamuuseumi ajutise näituse “Laval ja lõuendil” publikuprogrammist. Näitus toob vaatajate ette 20. sajandi esimesel poolel tegutsenud Eesti kunstnike vabaloomingu kõrvuti samade autorite poolt teatrilavadele looduga. Näitus on avatud juuli lõpuni.

Lühidalt öeldes

Aeg: 10.06.2020, algus 16–17 vahemikus, kestus umbes kaks tundi
Koht: algus Tartu Linnamuuseumi õuelt
Osalustasu: 10 eurot võistkonna kohta
Eelregistreerimine: ants.siim@katarina.ee
Vajalik: jalgratas